Aktuality

 

Dne 25.5.2021 jsem se zúčastnila foto workshopu pod vedením Denise Fueco v Chomutově. Povím Vám jen - to byla jízda! Foto workshop byl zaměřený na plus size modelku v ateliéru a párové focení v exteriéru. Již brzy uvidíte :-) 

 


 

Nově se pohybuji s foťákem také ve městě Slaný a Praha. V případě jakýchkoli dotazů ohledně místa, kde se pohybuji, mne neváhejte kontaktovat. 

 


 

ZMĚNA TELEFONNÍHO ČÍSLA

Mé aktuální telefonní číslo je nyní 703 121 730. Na mé staré číslo se již nedovoláte. Markéta.    

 


 

Po mé roční pauze v roce 2017 jsem se na začátku tohoto roku 2018 opět vrátila zpět k fotografování. Přijímám tedy objednávky především svateb. Prosím, kontaktujte mě zavčas kvůli termínům. Již jsou velmi omezené. Děkuji, Markéta Koubková.   

 


 

Nastal listopad a mě čekal další fotoworkshop v Praze. Zaměřila jsem se na Fashion, styling a základní pózy opět v ateliéru. Velmi mě překvapila kreativita a originalita, kterou jsme měli možnost vidět. Opět padla zlatá moudra, v čem si dávat ve fotografování pozor. Brzy přiložím fotografie, které budou k vidění ve fotoalbu Portréty a glamour.  

 


 

 

Koncem října tohoto roku jsem měla tu možnost se zúčastnit svého prvního fotoworkshopu vůbec. Konal se v Praze a jednalo se o Portrét v ateliéru. Měla jsem z toho veliké obavy, nejsem fanda ateliérů. Ale velmi mile mě to překvapilo. Začali jsme tím nejzákladnějším - jak si nalíčit modelku. Pokračovali jsme úpravou vlasů, poté se seznámili s veškerou technikou a naučili se mnoho nových věcí. Přikládám fotografii a další můžete nalézt u mně na webu, v albu Portréty a glamour.

 Model: Lucie

S pozdravem, Vaše M.