Aktuality

ZMĚNA TELEFONNÍHO ČÍSLA

Mé aktuální telefonní číslo je nyní 703 121 730. Na mé staré číslo se již nedovoláte. Markéta.    

 


 

Po mé roční pauze v roce 2017 jsem se na začátku tohoto roku 2018 opět vrátila zpět k fotografování. Přijímám tedy objednávky především svateb. Prosím, kontaktujte mě zavčas kvůli termínům. Již jsou velmi omezené. Děkuji, Markéta Koubková.   

 


 

Nastal listopad a mě čekal další fotoworkshop v Praze. Zaměřila jsem se na Fashion, styling a základní pózy opět v ateliéru. Velmi mě překvapila kreativita a originalita, kterou jsme měli možnost vidět. Opět padla zlatá moudra, v čem si dávat ve fotografování pozor. Brzy přiložím fotografie, které budou k vidění ve fotoalbu Portréty a glamour.  

 


 

 

Koncem října tohoto roku jsem měla tu možnost se zúčastnit svého prvního fotoworkshopu vůbec. Konal se v Praze a jednalo se o Portrét v ateliéru. Měla jsem z toho veliké obavy, nejsem fanda ateliérů. Ale velmi mile mě to překvapilo. Začali jsme tím nejzákladnějším - jak si nalíčit modelku. Pokračovali jsme úpravou vlasů, poté se seznámili s veškerou technikou a naučili se mnoho nových věcí. Přikládám fotografii a další můžete nalézt u mně na webu, v albu Portréty a glamour.

 Model: Lucie

S pozdravem, Vaše M.