Maminka Kája píše:

"U Markéty oceňuji spojení profesionality s dokonalým vytvořením přirozené atmosféry, díky níž bylo pro nás focení zábavné a ne křečovité. Má vynikající organizační schopnosti a umí zachytit spoustu podstatných detailů, které dodají její výsledné práci ten správný šmrnc. Už teď jsme si jisti, že se na Markét znovu obrátíme, aby zachytila naše důležité, životní momenty."


 Maminka Míša píše:

"Focení s Markét mohu jedině doporučit. Focení probíhalo ve velmi příjemné přátelské atmosféře s profesionálním přístupem. Výsledné fotografie dopadly nad naše očekávání, jsme z nich nadšení 🙂. Díky nápaditým pózám a dobrému oku Markéty působí fotky přirozeně. Oceňuji také množství zaslaných fotografií. Už teď se těším na další focení! 🙂"


 Nevěsta Míša píše:

"Focení s Markét jsme si užili. Všechno bylo přirozené, žádná křeč. Má skvěle nápady, je milá a její fotky jsou pro nás skvělou památkou. Za dobu své fotografické kariéry se hodně posunula vpřed a stále na sobě pracuje. Rozhodně se na ní zas obrátíme a doporučíme dál. 🙂"


 Nevěsta Péťa píše:

" Markétku jsem poprvé požádala o focení když jsem byla těhotná a od té doby už nás fotí jen ona a nemohli jsme si vybrat lépe. Byli jsme naprosto spokojeni a určitě doporučujeme. Naposledy jsem ji požádala o zaznamenání našeho svatebního dne a musím říct, že domluva a komunikace před i po svatbě byla naprosto bezproblémová. Cena jednoznačně odpovídala kvalitě poskytnutých služeb. Markétka je milá, vstřícná, vtipná a pohodová fotografka která se značí aby bylo focení příjemné. Na svatbě jsme o ní skoro nevěděli, a přesto vyfotila každičký moment našeho dne. Fotky byly kvalitní a moc pěkné. Nejen  fotky byly parádní, ale i náš svatební den byl díky Markétce super. Byla moc milá, neustále všímavá při každé události. I když focení nevěsty a ženicha bylo kvůli počasí a synovi rychlé, měla skvělé nápady a radila nám, jak se natočit a postavit, aby fotka vypadala co nejlépe a výsledek stál za to. Fotky jsou prostě perfektní. Nemáme absolutně co vytknout. Jsme nadšení a určitě doporučujeme."


 Adélky maminka píše: 

" Velmi příjemné a profesionální jednání. Focení probíhalo dle mého očekávání. Skvělá domluva. Paní fotografka je nápaditá se svým stylem projevu ve fotografii, která ovšem nemusí každému vyhovovat. Zachycení momentu mě u ní baví. Za naší rodinu naprostá spokojenost! Určitě se domluvíme na další spolupráci. Ať se při Vaší tvorbě stále daří! :-) "

 


 Půjčovna párty stanů

 

Párty stany získávají stále větší oblibu - vyřeší nenadálé změny počasí. V případě zájmu kontaktujte tel.číslo 728 772 939 nebo 775 192 111. Neváhejte navštívit také webové stránky, které naleznete na adrese www.partystanyln.cz. Zodpovědná osoba je Tomáš Melcr a Stanislav Žižka.